Herkül Medya Kullanım Koşulları

Sayın müşterimiz, Herkül Medya'nın hizmetlerinden yararlanmadan önce aşağıda yer alan kullanım koşullarını dikkatlice okumanızı rica ederiz. Sunduğumuz hizmetleri kullanmaya başladığınızda, aşağıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılacaksınız.

  1. Hizmet İletimi: Herkül Medya, tarafınıza sağladığınız hizmeti iletme yükümlülüğüne sahiptir. Ancak zaman zaman eksik veya fazla hizmet iletimi gibi durumlar yaşanabilir. Eğer alınan paketiniz garanti veya telafi kapsamında değilse, bu durumda sorumluluk kabul edilmemektedir.

  2. Hesap Gizliliği: Satın aldığınız hizmet için  sosyal medya hesabınızın gizliliği kapalı olmalıdır. Oluşabilecek sorunlar sizin sorumluluğunuzdadır. Herkül Medya, hesabınızın gizliliğiyle ilgili oluşabilecek sorunlardan sorumlu tutulamaz.

  3. Hesap Bilgileri: Satın aldığınız hizmet için vermeniz gereken hesap bilgilerinin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olmanız önemlidir. Hatalı bilgi girişleri sonucunda yaşanabilecek sorunlardan Herkül Medya sorumlu değildir.

  4. Tekrarlayan Siparişler: Bir hesabın siparişi tamamlanmadan aynı hesaba tekrar sipariş verilmesi durumunda oluşabilecek sorunlardan Herkül Medya sorumlu tutulmamaktadır.

  5. Gönderim Süresi: Siparişlerinizin gönderim süresi, sistem yoğunluğuna göre değişebilir. Bu durumda hizmetinizi iptal etme hakkınız bulunmamakla birlikte, sadece süre uzayabilir.

  6. Hesap Durumu ve Sorunlar: Sosyal medya hesabınızın askıya alınması veya diğer sorunlarla ilgili olarak Herkül Medya'nın sorumluluğu bulunmamaktadır.

  7. Paket İçeriği: Gönderilen bazı paketlerde, nadiren de olsa takipçi ve beğenilerin profil fotoğrafsız ve biyografisiz olabileceğini belirtmek isteriz.

Herkül Medya olarak, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunma amacı gütmekteyiz. Ancak yukarıda belirtilen koşulların farkında olmanız ve bu şartları kabul ettiğinizden emin olmanız önemlidir

Size en iyi hizmeti sunabilmek için buradayız. Teşekkür ederiz!